Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Katalóg, zoznam, register firiem v sieti Virtualne.sk
Hľadaj na portáli

Rady ku správnemu vyplneniu katalógového zápisu

1. Nepodceňujte možnosti katalógového zápisu, nájdite si čas a využite všetky možnosti, ktoré vám poskytuje.
Mnohí klienti sa spoľahnú na to, že im jednoduchý zápis s aktívnym linkom na ich webovú stránku, postačí na získanie klienta.
Neverte tomu. V jednotlivých kategóriách katalógu firiem je mnoho zápisov, ktoré si svojim spôsobom konkurujú. Návštevníka osloví ten zápis, ktorý mu už pri prvom kontakte poskytne viac informácií.

2. Doporučujeme firmám, aby využívali aj možnosť vypĺňania ďalších podstránok - napr. Denné menu – pre reštaurácie alebo Aktuálna ponuka pre firmy a výrobné podniky. Štatistiky totiž poukazujú na ich vysokú mesačnú návštevnosť užívateľmi webu.


 

Pýtate sa:

Otázka: Prečo sa moja firma zobrazuje až na druhej alebo tretej stránke v katalógu firiem?

Odpoveď: Firmy sú do Katalógu firiem kvôli prehľadnosti, radené podľa abecedy a nie podľa dátumu registrácie, preto ak sa vaša firma nenachádza na prvej stránke v konkrétnej kategórii, vyplýva to z jej názvu. Ak chcete zabezpečiť, aby sa vaša firma objavovala na jednej z prvých piatich pozícií v danej kategórii, doporučujeme zakúpenie prednostného zápisu.

_________________________________

Otázka: Čo znamená položka "SEO podpora" v admine katalógového zápisu?

Odpoveď: SEO predstavuje optimalizáciu katalógového zápisu pre vyhľadávače, akým je napríklad Google. Prebieha na základe správneho zadania kľúčových slov pre vašu oblasť podnikania do prezentácie a taktiež je potrebné správnym spôsobom vyplniť položky Title - čo predstavuje názov katalógového zápisu charakterizujúci vašu firmu , Keywords – klúčové slová a Desription, čiže predajný argument, prostredníctvom ktorého by ste mali v užívateľovi webu, prichádzajúcom cez vyhľadávač, vyvolať záujem práve o vašu firmu.

_______________________________________
 


 


5204212

Mapa stránok | RSS | Vypnúť grafiku | AAA | Meniny má Sergej | Utorok 22.10.2019 |
Úvodná stránka